23 жовтня стало відомо, що експонати «Скіфського золота» були знайдені в Іспанії.

За повідомленнями Нацполіції Іспанії «Агенти заарештували п'ятьох людей, тим самим ліквідувавши злочинну мережу, яка займається незаконним вивезенням культурних цінностей з України. Вилучені вироби — золоті прикраси, що мають величезну історичну та економічну цінність, були вкрадені, незаконно вивезені та мали бути продані в Мадриді». За оцінкою іспанських фахівців, вартість коштовностей становить понад 60 мільйонів євро.

На новину відреагував український репер Потап, для якого Іспанія стала останнім часом другим будинком. Музикант спробував нашвидкуруч скласти кілька рядків про знайдене золото і зачитати їх під музику, проте творіння вийшло вульгарне і нескладне.

Варто зазначити, чоловік Насті Каменських цим вчинком ще більше впав в очах українців, яких вразило навіть не так бездарне виконання, як синюшний колір обличчя 42-річного артиста.

Золото з України

Популярні статті зараз

Одіозного корупціонера Олександра Костюка хочуть призначити головним митником Закарпаття: ціна питання – 150 тисяч доларів

Загальна мобілізація та повістки: усі українці отримають електронний код, тепер не сховатися

"Щедрість за рахунок громади": мер Львова Садовий виділив мільйони на комфорт своїх колег, куди пішли гроші

"Главное, что я влезла в эсочку": звезда "1+1" Лидия Таран восхитила точеной фигуркой в ярком наряде

Все новости

Заарештовано у Мадриді

60 мільйонів євро

Хотели сп**дить, х*р вам!

Іспанська поліція працює о-о-о

Краще ТРО!

Повертайся додому, Скіфське золото!

@potapreal

Золото із України

♬ original sound - Potap

«Невже Потап спивається? Дуже шкода…», «Це дно!», «Невже Настя не може привести його до тями?!», «Іспанський сором!», «Позорище! Що ти вживаєш?! — пишуть передплатники.