Знаменита українська Співачка Тіна Кароль втішила своїх численних шанувальників серією атмосферних чорно-білих фотографій.

Українська зірка, відома своєю активною присутністю в Instagram, поділилася кадрами з фотосесії з фотографом Михайлом Федораком.

Скрин посту Тіни Кароль в Isntagram
Скрин посту Тіни Кароль в Isntagram

На знімках Тіна одягнена у короткий топ, світшот та прямі джинси з високою посадкою. Чорно-білі тони додають фотографіям атмосферності. Тіна обрала повсякденний образ, зібравши своє світле волосся у недбалий пучок, та відмовилася від макіяжу для фотосесії.

Скрин посту Тіни Кароль в Isntagram
Скрин посту Тіни Кароль в Isntagram

Популярні статті зараз

Микола Томенко вказав на приватний університет Ківалова як головну кузню майбутніх прокурорів та слідчих: "Погоджено і затверджено МОН?"

Нові «договорняки» ДСНС в Переяслав-Хмельницькому по «схематозу» впровадження систем оповіщення

Зеленський звернувся до українців через війну у Ізраілі

Володимир Манукян: як кримінальний авторитет часів Януковича побудував бізнес на спекуляції та вимаганні

Все новости

Співачка позувала у кріслі, демонструючи одночасно спокусливі та веселі пози, чим викликала захоплення шанувальників в Інтернеті.

Рішення Кароль відмовитися від макіяжу та перейти до повсякденного образу знаходить відгук у шанувальників, які цінують готовність артистки продемонструвати різні межі своєї особистості.

Нагадаємо, надпотужна фінансова підтримка українців: пропонують 45 000 гривень на руки

Раніше «Акценти» повідомляли, жінки йдуть у декрет по-новому: що тепер чекає на вагітних українок

Як повідомляли «Акценти», тарифи на електроенергію до кінця року: чи чекати на стабільність і скільки доведеться платити