Екс-медика з Луцька засуджено за повторне сутенерство. Колишньому гінекологу Василю Стефанюку, якого вже засуджували за подібні злочини у 2020 році, присудили п'ять років позбавлення волі. Його впіймали на звідництві, незважаючи на умовне покарання, отримане раніше.

Згідно з даними Луцького міськрайонного суду, Стефанюк організовував зустрічі між проститутками та клієнтами, іноді в готелях, а іноді - в спа-центрах та саунах. Одна з таких зустрічей відбулася у березні 2021 року в готелі неподалік Луцька, за що клієнт заплатив 3000 гривень.

У травні 2021 року Стефанюка затримали та звинуватили в повторному сутенерстві, що передбачає до семи років ув'язнення. Суд врахував, що він не виправився під час іспитового терміну.

За інформацією судових реєстрів, Стефанюк працював лікарем-гінекологом до свого першого засудження за сутенерство та продаж амфетаміну у 2020 році. Після викриття його звільнили. Хоча він уклав угоду з прокурором та отримав умовний термін, він продовжив свою злочинну діяльність.

Суддя Олеся Калькова наголосила, що обвинувачений не показав бажання виправитися, тому потребує ізоляції від суспільства. Василя Стефанюка визнали винним і засудили до п'яти років і одного місяця в'язниці. Однак він має право оскаржити вирок.

Популярні статті зараз

Олігархи Зеленського обставляють українців прапорцями

"Цей потужний прогноз відбудеться!" Нові дані запевняють, що неминуча перемога України буде швидше, ніж очікується

"Робити це, як кролик": супербабуся влаштувала дуже відвертий показ на честь православного свята

"Главное, что я влезла в эсочку": звезда "1+1" Лидия Таран восхитила точеной фигуркой в ярком наряде

Все новости

Варто зазначити, що у січні цього року проти Стефанюка відкрили третю справу за сутенерство. Незважаючи на внесену заставу в 161 тисячу гривень, він порушив умови звільнення під заставу, не повідомляючи про місцезнаходження. У жовтні суд конфіскував заставу на користь держави, а максимальне покарання за його дії може становити до семи років ув'язнення.