Як російська орда військового злочинця Путіна й «реформатори» МОН «вбивають» сковородинівський університет в Харкові

От читаю у харківських ЗМІ, що серед головних пріоритетів нинішніх "реформаторів вищої освіти" приєднання, а по факту ліквідація Харківського національного педагогічного університету імені Григорія Сковороди?!

Нагадаю, що цей вуз є одним із найстаріших у Харкові та був і залишається закладом не лише освітнього, а й патріотичного виховання майбутніх вчителів. На сайті Університету вшановують вже більше як 30 випускників свого закладу, які віддали життя за свободу і незалежність України у війні з Росією від 2014 року. А в ніч з 5 на 6 липня 2022 року російська орда вбивць розбомбила один із гуманітарних корпусів і знищила музей Університету, редакцію газети «Вчитель», залу засідань, три лекційні аудиторії, наукову бібліотеку…Вибуховою хвилею вибито майже 4 тис. кв. м. вікон та оранжерею з унікальною колекцією тропічних рослин. Із 215 композицій віконних вітражів, які репрезентують історію розвитку університету і концепцію духовного простору України, повністю знищено 123 вітражі…

Не дивлячись на це, колектив Університету в період Війни активно працює, займається волонтерською діяльністю, здійснює просвітницьку роботу. Для прикладу, лише я зі своїми київськими та переяславськими колегами вже двічі в період воєнного стану брав участь у СКОВОРОДИНІВСЬКИХ міжнародних наукових та просвітницьких заходах.

І тут наші «реформатори» з МОН тишком нишком вирішили добити цей Університет, що формує територію світоглядного УКРАЇНСЬКОГО Харкова.

Популярні статті зараз

Микола Томенко вказав на приватний університет Ківалова як головну кузню майбутніх прокурорів та слідчих: "Погоджено і затверджено МОН?"

Сильний удар по українцям: влада готує несподіваний "сюрприз"

Наталія Дегтярьова та Тетяна Бутковська: хто допомагав гральному бізнесу ухилятися від сплати податків

Російський слід VBet. Що пов'язує вірмен з BetConstruct та власника українського Forbes

Все новости

Цікаво, що приватні вузи Ківалова, Поплавського та інших сумновідомих діячів доби Януковича-Табачника чи десятки фейкових приватних освітніх закладів без власних викладачів, приміщень і лабораторій не заважають патріотам із Міністерства освіти, а знаний і авторитетний Сковородинівський університет в Харкові - заважає!

Переконаний, що ліквідовувати чи оптимізовувати під час війни потрібно ті вузи, які готували зрадників і сепаратистів, а не ті, які виховували героїв і патріотів України!

П.С. Фото наслідків «російського визволення» українського Харкова зроблені мною під час перебування у цьому місті в грудні 2022 року.

Як бачите, цей Університетський Григорій Савич Сковорода вижив під час бомбування російської орди.

Сподіваюся, що він виживе і під час чергової «реформи МОН».