Екс-дружина колишнього скандального депутата Юрія Арістова, Марина Арістова, брала участь у першому сезоні шоу "Холостяк". У інтерв'ю Аліні Доротюк вона розповіла, що спочатку не знала, на який проект йде, для неї був важливий піар.

Коли вона дізналася, що потрапила на "Холостяк", вона хотіла відмовитися від участі. Крім того, на той момент у неї був маленький ребенок від попередніх стосунків і робота.

Однак творці проекту, за словами Марини, переконали її залишитися. Вони запропонували певний час вирішувати її фінансові потреби, щоб вона продовжила участь у проекті.

Марина Арістова / Скріншот Instagram
Марина Арістова / Скріншот Instagram

"Я тричі відмовлялася від зйомок. Ще до зйомок я говорила: "Можна я піду, вибачте мене, я не хочу в цьому брати участь". Перед першою серією я сіла директорку шоу і кажу: "Виберіть мене в першій десятці. Тому що мені потрібно заробляти гроші, у мене є дитина, і на мене чекає робота". А там треба було звільнитися і йти на невизначений термін. На що вона сказала: "Добре, ми закриємо твої витрати, поки ти будеш на шоу". Ну і так вийшло, що мені ще трошки грошей заплатили, і при цьому всім я пішла", – розповіла Арістова.

Популярні статті зараз

Росіянин Олександр Галкін отримав український паспорт, а тепер краде зерно та торгує з окупантами

Одіозного корупціонера Олександра Костюка хочуть призначити головним митником Закарпаття: ціна питання – 150 тисяч доларів

Ані Лорак таємно вийшла заміж: що відомо про шлюб зрадниці-запроданки

Паша "Мерседес" заявив, що нікуди не підуть з Лаври попри наказ: "Ми не намірені..."

Все новости

Дівчина додала, що на проекті почала закохуватися в головного героя Макса Чмерковського, але відчувала, що він більше цікавиться переможницею Александрою Шульгіною, яка зараз заміжня і виховує двоє дітей.