17 листопада мала б святкувати свій день народження легендарна українська артистка Руслана Писанка, якій цього року виповнилося б 58 років.

Але, важка хвороба забрала життя актриси у липні минулого року. На початку повномасштабного вторгнення Руслана зламала ногу і була змушена поїхати на лікування до Німеччини. Там у неї лікарі діагностували страшне захворювання — онкологію, яка швидко прогресувала і перемогла у боротьбі з лікарями. Через деякий час чоловік вирішив перепоховати прах своєї дружини в Україні поруч з її мамою, яка також померла від раку.

У день народження на Берковецькому кладовищі зібралися родичі, друзі та колеги, щоб вшанувати її пам’ять. Серед них режисер Наталія Ворожбит, телеведучі Єгор Гордеєв, Руслан Сенічкін, директор департаменту ранкового мовлення «1+1» Юлія Жмакіна. Ігор Ісаєв напередодні дуже переживав, що майстри не встигнуть встановити пам’ятник до дня народження Руслани. Також під час розмови він згадав, як вони проводили цей день останніми роками.

«Зазвичай ми ніколи не святкували вдома. Чомусь так складалося, що Руся в цей день була на гастролях чи на зйомках. Коли вона працювала не в Києві, я їздив до неї. Але зізнаюсь, останні роки дні народження Русі були не такі веселі, як хотілося, тому що вона народилася 17 листопада, а її рідний брат помер 18. Самі розумієте», – розповів чоловік Писанки.

Обряд відспівування та освячення пам’ятника звершив митрополит Переяславський і Вишневський Олександр Драбинко. Ісаков з теплом та вдячністю відгукується про настоятеля.

Популярні статті зараз

Олігархи Зеленського обставляють українців прапорцями

Як син закарпатського "лісового мафіозі" Юрій Сойма "пиляє" гроші на Івано-Франківщині

"Робити це, як кролик": супербабуся влаштувала дуже відвертий показ на честь православного свята

"Главное, что я влезла в эсочку": звезда "1+1" Лидия Таран восхитила точеной фигуркой в ярком наряде

Все новости