Забезпечення достатнього споживання кальцію має вирішальне значення для підтримки міцних та здорових кісток, особливо для жінок старше 40 років. Кальцій не тільки підтримує здоров'я кісток, але також відіграє роль у забезпеченні загального добробуту та збереженні краси.

Ось деякі продукти, багаті на кальцій, які жінкам старше 40 років слід включити до свого раціону:

Соєві продукти.

Сир тофу, отриманий із сої, є чудовим джерелом кальцію, вітаміну D та білка. Включення тофу до вашого раціону може сприяти здоров'ю кісток і загальному балансу поживних речовин.

Жирна морська риба.

Популярні статті зараз

Від м’яса та чагарників до будівництва об’єктів. За які такі "заслуги"?

"Характерник" та "Сікач": українці створюють свою бронетехнику на західний манер

Борги з комуналки зламають життя мільйонів: заборони, арешти та конфіскації

"Рабочий на шахте, на стройке": звезда Instagram Анастасия Покрищук матерится не по-детски

Все новости

Крім червоної риби, на кальцій багаті звичайні сорти, такі як оселедець або сардини. Включення жирної морської риби до вашого раціону забезпечує не тільки необхідні поживні речовини для здоров'я кісток, але й цінні жирні кислоти омега-3.

Мигдаль.

Серед горіхів мигдаль особливо примітний вмістом кальцію. Мигдаль не тільки є хрумкою та ситною закускою, але й сприяє захисту від патологій, пов'язаних із руйнуванням кісток.

Курячі та перепелині яйця.

Яйця, особливо курячі та перепелині, є добрим джерелом кальцію. Включення яєць до вашого раціону забезпечує низку необхідних поживних речовин, включаючи кальцій, для підтримки загального стану здоров'я.

Включивши до свого раціону ці багаті кальцієм продукти, жінки старше 40 років можуть активно підтримувати здоров'я своїх кісток, покращувати загальне самопочуття та зберігати життєву силу та красу. Завжди бажано проконсультуватися з медичним працівником чи дієтологом для отримання індивідуальних дієтичних рекомендацій.

Нагадаємо, пенсіонерам краще це знати: головні помилки при підвищеному тиску

Раніше «Акценти» повідомляли, ціни на популярні крупи збожеволіли: тепер доведеться зробити вибір

Як повідомляли «Акценти», "хр*нь": Оля Полякова побила росіянина