Відомий український журналіст Олексій Суханов, колишній громадянин Росії, висловився щодо "хороших росіян" у світлі останніх подій.

На думку Суханова, навіть ті росіяни, які від самого початку повномасштабного вторгнення виступили проти жорстокої війни та осудили злочинні дії кремлівської влади, все одно залишаються чужими для України. Обговорюючи це питання в інтерв'ю, ведучий програми «Говорить вся країна» натякнув на відомих зіркових подружжя Галкіна та Пугачової.

«Навіть якщо вони доходять до крайнощів, говорячи, що вони на стороні України, надсилаючи тонни допомоги, ми повинні бути вдячні, але вони залишаються сторонніми. Ми повинні пам'ятати: незалежно від того, скільки добра росіяни зроблять для України, вони залишаються чужими для нашої країни. Адже вони не відмовилися від російського паспорта. Можливо, вони проти війни, але не проти того, що відбувається в Росії. І друге: жоден з них поки не довів, що може щось захистити. Лише говорять», — поділився Суханов своєю думкою.

Олексій Суханов критично висловився про Пугачову та Галкіна, підкреслюючи, що українцям варто покладатися лише на самих себе, адже немає кращого друга для України, ніж свідомий українець. Він також висловив сумніви щодо можливих змін на краще у його колишній батьківщині.

«Я не вірю в можливості розвитку так званої Росії. Не вірю, що ця країна коли-небудь може стати цивілізованою. Я сумніваюся в силі російської культури. Не вважаю представників цієї країни ані хорошими, ані поганими. Для мене вони або конформісти, або безсилі – нехай вибирають сами. Я не хочу мати нічого спільного з тими, хто залишився там: чи це родичі, чи просто знайомі. У мене там нікого і нічого не залишилося», — додав Суханов.

Популярні статті зараз

Бугрова вимагають звільнити з посади ректора: скандальні закупівлі урвали терпець

Мама-мільйонерка та бабуся-схемниця: що приховує Данило Гетманцев, який хоче залізти до кишень українців

Блогери виклали роботу ППО у Києві: засвітилася дружина наркобариги Інна Воронова та навіть Ксенія Мішина

Вся взъерошенная в экстремальном мини: Ани Лорак показала, какой шальной рокершой была в молодости

Все новости

Загалом, ці слова Суханова відображають складність моральних дилем, що стоять перед багатьма українцями в умовах триваючої війни, де питання ідентичності та лояльності стають особливо гострими.