Українська модель та телеведуча Даша Астаф'єва відкрила завісу особистого життя, зробивши несподіване зізнання про вплив війни на свій зовнішній вигляд.

У розмові з ТСН.ua в рамках проекту "Наодинці", вона поділилася, що через стрес, викликаний повномасштабним вторгненням Росії, її волосся стало повністю сивим. Знаменитість згадала, що перші сиві волосся у неї з'явилися ще у 16 років, як і у її батька.

"Сивина з'явилася в мене досить рано, буквально у 16 років, подібно до мого тата, який повністю сивий. Я просто регулярно фарбую волосся в свій натуральний колір, але насправді вже маю повністю сиву голову", - поділилася Даша.

Астаф'єва зазначила, що до війни більша частина її волосся була ще природного кольору, але зараз вона змушена частіше відвідувати перукарню. "З початком війни я стала повністю сивою, тепер мені доводиться фарбувати волосся щотижня", - зізналась артистка.

Окрім цього, Даша Астаф'єва поділилася своїми перевагами щодо процедур краси та догляду за собою.

Популярні статті зараз

Від м’яса та чагарників до будівництва об’єктів. За які такі "заслуги"?

"Характерник" та "Сікач": українці створюють свою бронетехнику на західний манер

"Главное, чтобы не затянуло": Жанна Бадоева на каблуках и в мини-платье показала смелый ракурс

"Снова соблазняет, пошлость": "Холостячка" Злата Огневич облапала свои соски, торчащие из-под платья

Все новости

"Моя думка щодо пластичних операцій змінилася. Я не так категорична, як була раніше. Звісно, я все ще вважаю, що надмірність і неприродність завжди будуть оцінюватися критично. Я віддаю перевагу якісному домашньому догляду. Апаратні процедури – це нове відкриття для мене. Вони вимагають більше часу та знань, але це варто того. Замість пластичних операцій я більше покладаюся на масажі, здорове харчування та спорт. Це складніше, але це правильний і якісний вибір для мого майбутнього", - розповіла співачка.

Хоча Даша Астаф'єва переглянула своє ставлення до пластичних операцій, вона поки не планує лягати під ніж хірурга. Зірка зазначила, що не бажає нічого змінювати в своєму зовнішньому вигляді, за винятком можливого зменшення грудей, щоб було зручніше ходити без білизни.

Даша також поділилася, що вже користується ін'єкціями краси, роблячи уколи в лоб для мінімізації зморшок і підтягування шкіри. "Наразі я не робила пластичних операцій. Використовую ін'єкції, які потрібні, адже мені вже майже 40. Роблю уколи в лоб, колю вітаміни. Якщо б я і робила пластику, то можливо зменшила б груди. Віддаю перевагу масажам, спорту і харчуванню. Це складніше, але це якісний і правильний вибір для себе", - підсумувала вона.

Варто зазначити, що Даша Астаф'єва в період повномасштабної війни не покидала Україну, залишаючись у Києві. Вона активно долучається до волонтерської діяльності, надаючи допомогу українським захисникам.