Українська співачка Оля Полякова відповіла на критику з боку Ганни Трінчер щодо використання фільтрів у соцмережах. Полякова торкнулася цього питання під час проекту «Дорослі дівчатка», згадавши їхню спільну пісню «Шлях до перемоги» та зустріч на радіостанції.

Цю публікацію оприлюднили на сайті «gazeta»

Полякова згадала, як Трінчер прокоментувала її Instagram: «Ой, Олю, ти така красива без фільтрів, а навіщо ти фільтри використовуєш?". Я маю гарний вигляд. Побачимо, як виглядає Ганна Трінчер через 22 роки».

Поляковій здалося дивним отримувати подібні коментарі від 22-річної людини. Вона висловила своє захоплення Трінчером, але підкреслила різницю в життєвому досвіді, сказавши: «Ой, мені дуже подобається Аня Трінчер: "Я не використовую масок, я така натуральна вся, прекрасна та натуральна". Тобі 22 роки, натуральна ти. Я взагалі могла б народити тебе, Аню Трінчер. І Маша, між іншим, також. І мало того, не просто народити, а це ще було б не рано, розумієш, Аня Трінчер?» - Прокоментувала артистка.

Цей коментар відображає грайливу, але різку відповідь Полякової на критику.

Популярні статті зараз

Росіяни тішаться кровопролиттю в Ізраїлі

Українцям масово блокують рахунки та картки за будь-які борги: як дізнатися інформацію про себе

Просідання цін: традиційний український борщ стає дешевшим

"Главное, что я влезла в эсочку": звезда "1+1" Лидия Таран восхитила точеной фигуркой в ярком наряде

Все новости

Нагадаємо, банк раптово заблокує вашу картку: як не втратити доступ до своїх грошей

Раніше «Акценти» повідомляли, Настя Каменських засвітила животик і натякнула на цікаве становище: вагітність – причина розлучення?

Як повідомляли «Акценти», українців чекають кардинальні зміни з 1 грудня: буде дуже жорстко