Українське суспільство стикається з новою проблемою - популярністю російського серіалу "Слово пацана", який, як стверджують критики, може завдати шкоди країні у час, коли триває війна з Росією.

Експерти та активісти наголошують на важливості відмови від російських культурних продуктів як форми опору.

В цей критичний час важливо, щоб українська молодь уникала російських серіалів, як "Слово пацана". Замість цього, краще звертати увагу на вітчизняні культурні продукти, які відображають українські реалії та цінності.

Окреме обурення викликає поведінка деяких блогерів, які продовжують рекламувати цей серіал. Це вважається ганебним, з огляду на загальнонаціональну боротьбу та необхідність підтримки власної культури та цінностей.

Журналіст Денис Казанський у своєму пості у Фейсбук висловлює думку, що популярність "Слова пацана" є результатом відсутності подібних українських серіалів. Він критикує неоригінальність та банальність сюжету серіалу, зазначаючи, що в Україні існує більш ніж достатньо матеріалу для створення власних якісних продуктів.

Популярні статті зараз

Колаборант-утікач Костя Калоша (Костянтин Бедовой) назвав бійців 3 ОШБ гвалтівниками, катами і вбивцями

Колишня дружба, російський паспорт, та безвілля у столичній висотці: історія однієї війни не на полі бою

Нові «договорняки» ДСНС в Переяслав-Хмельницькому по «схематозу» впровадження систем оповіщення

Безкоштовний відпочинок у Карпатах: українці можуть насолодитися розкішною тишею за "просто так"

Все новости

"В російському серіалі немає нічого видатного. Знято непогано, але без дорогих спецефектів. Сюжет - банальний. Пацани, мусора, бійки, зґвалтування, кров, любов. Такий сценарій зараз зможе написати і ChatGPT. В Україні запросто могли б зняти щось подібне - просто не зняли. Матеріалу у нас більш ніж достатньо. Чого вартий один лише Кривий Ріг де існували свої молодіжні банди, відомі як «бігуни». Погугліть, якщо не знаєте. Там таке «Слово бігуна» можна було б відзняти, з таким колоритом, що куди там тим "Голодним іграм", – пише Денис Казанський.

Казанський також згадує про Кривий Ріг і місцеві молодіжні банди, як приклад можливої унікальної теми для українського серіалу. За його словами, необхідно створити власні фільми про "наших злочинців", щоб залучити увагу глядачів до українських історій.

Закликаючи до єдності та національної гідності, експерти та громадські активісти закликають українців відмовитися від російських культурних продуктів, особливо в час війни. Це не лише форма культурного опору, але й спосіб підтримати власну ідентичність та незалежність.