Колишня дружина Алана Бадоєва Жанна, яка раніше відмовилася від українського громадянства, збирається стати ведучою популярного дитячого шоу "Краще за всіх" на великому російському каналі.

Шоу, яке колись вів Максим Галкін, переживає перехідний період, і продюсери сподіваються, що унікальна здатність Жанни спілкуватися з дітьми привнесе до програми свіжу та позитивну енергію.

Цей крок викликав реакцію в російських Telegram-каналах, деякі з нетерпінням чекають на перший епізод з новим ведучим. Однак були коментарі, які наголошують на активній українській патріотичній позиції колишнього чоловіка Жанни Алана Бадоєва.

Скрін публікації
Скрін публікації

Після від'їзду Максима Галкіна та Алли Пугачової з Росії дитяче шоу талантів «Краще за всіх» вийшло з ефіру на Першому каналі.

Популярні статті зараз

Мільярдна контрабанда під прикриттям кондитерського бізнесу: за які гроші Геннадій Вацак купує собі Rolls-Royce та Bentley

Микола Томенко пояснив абсурдність російських реалій: "Кіріл благословив нелегітимного Путіна на «священну війну» до…2100 року"

Криптопіраміда "DeHealth" тісно переплелася з криміналом: що відомо про власників Анну Бондаренко та Дениса Цвайг

"Главное, что я влезла в эсочку": звезда "1+1" Лидия Таран восхитила точеной фигуркой в ярком наряде

Все новости

Важливо відзначити, що Галкін був визнаний РФ іноземним агентом. Очікується, що завдяки спробам знайти нових ведучих для програми Жанна Бадоєва, відома своїми виступами у тревел-шоу, надасть програмі нової динаміки. Це оголошення викликало дискусії про те, чи зможе вона посісти місце ерудованого колишнього ведучого Максима Галкіна.

Нагадаємо, 53-річна Ірина Білик – нова "Холостячка"? Зірка зізналася, хто може "полонити" її серце

Раніше «Акценти» повідомляли, Ксенія Мішина раптово підігріла чутки про роман із відомим шоуменом: "Показую наш…"

Як повідомляли «Акценти», Оля Полякова приголомшила всю Україну відвертим зізнанням: "Я була коханкою..."